KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8605052
nr 860 5052
Akvarell
Rachel Mohlin, Kvinnostudie, Signerad 2001, 107x69
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 18 november 2013
kl 20:59:53
800 kr
1.500 kr
1.000 kr
1.400 kr
1.600 kr
1.800 kr